PRODUCENT PLACÓW ZABAW

Tworzymy przyjazną przestrzeń oferując rozwiązania tylko o najwyższej jakości. Pomagamy tworzyć ciekawe miejsce z wieloma atrakcjami funkcjonalno-estetycznymi. Dzięki zastosowaniu rozwiązań INTER FUN stworzysz obiekt będący Twoją najlepszą wizytówką.

Dostarczamy place zabaw do użytku zarówno publicznego jak i przydomowego. Zobacz nasze huśtawki, karuzele, bujaki na sprężynie, zjazd linowy, elastyczne gumowe bezpieczne nawierzchnie stosowane na placach zabaw, ścieżkach i boiskach, systemy sportowe w skład których wchodzi wyposażenie sportowe (kosze, bramki, stoły do ping-ponga i inne), fitness zewnętrzny (siłownie plenerowe), skateparki i inne.

Niezbędne wyposażenie miejsc rekreacyjnych to ogrodzenia oraz szeroka oferta wyposażenia komunalnego w skład której wchodzą ławki, stojaki rowerowe, kosze na śmieci, słupki parkowe itp.

Dodatkowo sprawdź nasze gotowe i darmowe projekty placów zabaw!


Zobacz więcej

WYBRANE SERIE WYPOSAŻENIA PLACÓW ZABAW

Urządzenia na plac zabaw PARK

ZESTAW PARK

PARK to seria metalowych urządzeń na place zabaw. PARK to wysoka trwałość w przystępnej cenie. Podczas tworzenia serii szczególną uwagę zwróciliśmy na bezpieczeństwo użytkowników. Zabawki są chętnie stosowane w parkach oraz innych miejscach.
Zobacz więcej
Urządzenia na plac zabaw ROTO

ZESTAW ROTO

Wyposażenie na place zabaw musi być solidne ale także wykonane w ciekawej formie. Oczywiście funkcjonalne place zabaw przyciągają dużą ilość dzieci oraz dorosłych. Metalowe place zabaw to gwarancja długowieczności obniżenia kosztów eksploatacji.
Zobacz więcej
Urządzenia na plac zabaw MUSIC

ZESTAW MUSIC

Place zabaw z serii MUSIC charakteryzują się bardzo miłym designem oraz są niesamowicie kolorowe. Większość elementów jest oznaczona motywami muzycznymi np. nutki, instrumenty muzyczne itp. Konstrukcja jest wykonana z metalu, ślizgi, daszki i panele boczne z tworzywa.
Zobacz więcej
Urządzenia na plac zabaw CASTLE

ZESTAW CASTLE

Place zabaw o charakterystycznych szpiczastych daszkach. Zestawy przypominają stare zamki i fortece. Dzieci mogą bawić się w rycerzy, zostać królem lub księżniczką. Seria CASTLE pobudza wyobraźnię jednocześnie jest atrakcyjna wizualnie. Konstrukcja jest wykonana z metalu, ślizgi, daszki i panele boczne z tworzywa.
Zobacz więcej
Urządzenia na plac zabaw CARS

ZESTAW CARS

Place zabaw CARS zawierają dużo samochodowych elementów. Samochody można spotkać na daszkach, barierkach, panelach. Zabawki pozwalają tworzenie niepowtarzalnych i jednocześnie bardzo atrakcyjnych miejsce zabaw dla dzieci.
Zobacz więcej
Urządzenia na plac zabaw COSMOS

ZESTAW COSMOS

Place zabaw COSMOS mają postać bazy kosmicznej. Wiele elementów zabawki jest ozdobionych ufoludkami i kosmicznymi akcentami. Dzieci mogą bawić się w kosmitów lub gwiezdnych podróżników. Zabawki pozwalają tworzenie niepowtarzalnych i jednocześnie bardzo atrakcyjnych miejsce zabaw dla dzieci.
Zobacz więcej
Urządzenia na plac zabaw KIDS

ZESTAW KIDS

Place zabaw KIDS to zabawki dedykowane dzieciom w wieku przedszkolnym. Zestawy KIDS są bardzo kolorowe, dodatkowo zostały ozdobione wesołymi postaciami. Pozwalają tworzenie niepowtarzalnych i jednocześnie bardzo atrakcyjnych miejsce zabaw dla dzieci.
Zobacz więcej
Urządzenia na plac zabaw ROBOT

ZESTAW ROBOT

Zestawy ROBOT przypominają roboty i przestrzeń kosmiczną. Seria ROBOT pobudza wyobraźnię jednocześnie jest atrakcyjna wizualnie. Konstrukcja jest wykonana z metalu, ślizgi, daszki i panele boczne z tworzywa.
Zobacz więcej
Urządzenia na plac zabaw INTEGRADO

INTEGRADO

Place zabaw dla niepełnosprawnych zapewniają bezpieczeństwo oraz radość dzieci podczas zabawy. Wybrane zestawy są przystosowane do korzystania przez osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich.
Zobacz więcej
Urządzenia na plac zabaw Karuzele

KARUZELE

Karuzele to często spotykane zabawki na placach zabaw. Oferujemy karuzele w różnych kształtach i rozmiarach. Urządzenia są wykonane bardzo solidnie i z pewnością podnoszą atrakcyjność obiektu.
Zobacz więcej
Urządzenia na plac zabaw HUŚTAWKI WAHADŁOWE

HUŚTAWKI WAHADŁOWE

Oferujemy huśtawki wahadłowe w różnych kształtach i rozmiarach. Urządzenia są wykonane bardzo solidnie i z pewnością podnoszą atrakcyjność obiektu.
Zobacz więcej
Urządzenia na plac zabaw HUŚTAWKI WAGOWE

HUŚTAWKI WAGOWE

Huśtawki wagowe znane także jako ważki to często spotykane zabawki na placach zabaw. Oferujemy huśtawki w różnych kształtach i rozmiarach. Urządzenia są wykonane bardzo solidnie i z pewnością podnoszą atrakcyjność obiektu.
Zobacz więcej
Urządzenia na plac zabaw LINARIA

LINARIA

Linaria to często spotykane zabawki na placach zabaw. Oferujemy linaria w różnych kształtach i rozmiarach. Urządzenia są wykonane bardzo solidnie i z pewnością podnoszą atrakcyjność obiektu.
Zobacz więcej
Urządzenia na plac zabaw ZJAZD NA LINIE

ZJAZD NA LINIE

Zjazd na linie znane także jako tyrolka lub kolejka linowa to często spotykane zabawki na placach zabaw. Oferujemy zabawki w różnych kształtach i rozmiarach. Urządzenia są wykonane bardzo solidnie i z pewnością podnoszą atrakcyjność obiektu.
Zobacz więcej
Urządzenia na plac zabaw BUJAKI

BUJAKI

Zabawne zwierzątka, ciekawe pojazdy to charakterystyczne motywy zabawek na sprężynach czyli bujaków. Dzięki sprężystej konstrukcji zabawka łatwo daje się wprowadzić w ruch. Oferowane bujaki są wykonane z tworzywa dzięki czemu są bezpieczne, trwałe i odporne na zmienne warunki atmosferyczne.
Zobacz więcej
Urządzenia na plac zabaw SIŁOWNIE

SIŁOWNIE

Siłownie plenerowe to przebój ostatnich lat. Chętnie korzystają z nich zarówno dorośli jak i dzieci. Siłownie to alternatywa dla ciasnych, zatłoczonych i dusznych pomieszczeń. Fitness zewnętrzny to najlepsza rekreacja jakż można sobie wyobrazić.
Zobacz więcej
Urządzenia na plac zabaw NAWIERZCHNIE BEZPIECZNE

NAWIERZCHNIE BEZPIECZNE

Elastyczne nawierzchnie oferowane przez INTER-PLAY to najwyższej jakości produkty. Najczęściej stosowane na placach zabaw oraz w miejscach rekreacji ruchowej. W ofercie nawierzchni bezpiecznych znajdują się elementy w najróżniejszych formach: płytki, palisady, kostki, krawężniki, osłony, nakładki.
Zobacz więcej
Urządzenia na plac zabaw NAWIERZCHNIE SPORTOWE

NAWIERZCHNIE SPORTOWE

Nawierzchnia sportowa do budowy boisk - wykonywana z elastycznych kostek które zapewniają optymalne warunki do gry i zabawy. Jest łatwa i szybka w układaniu. Boiska sportowe można instalować na osiedlach mieszkalnych, przy hotelach i ośrodkach wypoczynkowych, przy szkołach i w przedszkolach.
Zobacz więcej
Urządzenia na plac zabaw WYPOSAŻENIE KOMUNALNE

WYPOSAŻENIE KOMUNALNE

Miejsca wypoczynku i rekreacji muszą być wyposażone w wyposażenie komunalne. Ławki, stojaki rowerowe, śmietniki, słupki parkowe – to tylko część naszej oferty.
Zobacz więcej
Urządzenia na plac zabaw WYPOSAŻENIE SPORTOWE

WYPOSAŻENIE SPORTOWE

Koszykówka i piłka nożna to dwie podstawowe dyscypliny sportowe uprawiane w parkach i na podwórkach. Wyposażenie sportowe oraz specjalne ogrodzenia i moduły dobieramy pod indywidualne potrzeby klienta.
Zobacz więcej

KONTAKT INTER FUN

ul. Przybyszewskiego 19/2
71-277 Szczecin, Polska

Telefon / FAX

tel.: +48 91 422 33 99
fax: +48 91 423 02 31

Godziny pracy

Pon.-Pt: 8:00-16:00
Sob.-Nd.: nieczynne